АСПІРАНТИ КАФЕДРИ ФІЛОСОФІЇ PDF Друк

Кононенко Ольга Володимирівна

Науковий керівник - Онопрієнко Валентин Іванович

IV року навчання

У 2012 році аспірантами кафедри захищені такі дисертації:

Іщук Сергій Миколайович 16.05.2012р. захистив дисертацію у Національному авіаційному університеті на тему: "Інтернет комунікації в контексті культури інформаційного суспільства", напрям 09.00.04 - Філософська антропологія, філософія культури.  Науковий керівник - д.філос.н, проф. Дротянко Любов Григорівна.

Антіпова Ольга Петрівна 13.06.2012р. захистила дисертацію у Національному авіаційному університеті на тему: "Взаємовплив природної та штучної мов у культурі інформаційної ери", напрям 09.00.04 - філософська антропологія, філософія культури. Науковий керівник - д.філос.н, проф. Дротянко Любов Григорівна.

Прудиус Роксолана Геннадіївна 12.09.2012р. захистила дисертацію у Національному авіаційному університеті на тему: "Образ людини у класичній та посткласичній філософських парадигмах: компаративний аналіз", напрям 09.00.04 - філософська антропологія, філософія культури. Науковий керівник - д.філос.н, проф. Дротянко Любов Григорівна.

Ігнатенко Ірина Володимирівна 05.10.2012р. захистила дисертацію у Національному авіаційному університеті на тему: "Філософсько-антропологічний вимір самотності: від модерну до постмодерну", напрям 09.00.04 - філософська антропологія, філософія культури. Науковий керівник - д.філос.н, проф. Дротянко Любов Григорівна.