УВАГА!

У випадку некоректного відображення
матеріалів сайту в Internet Explorer
використовуйте Firefox, Chrome, Opera.
Просимо вибачення за незручності!

Designed by:

Конференція. Гармонізація науки і вищої освіти в інформаційному суспільстві. Пленарне засідання PDF Друк e-mail
Написав Administrator
Неділя, 10 квітня 2011, 14:35
Науково-теоретична конференція «Гармонізація науки і вищої освіти в інформаційному суспільстві»

30-31 березня в Гуманітарному інституті Національного авіаційного університету відбулося пленарне засідання науково-теоретичної конференції «Гармонізація науки і вищої освіти в інформаційному суспільстві».

З вітальним словом до присутніх звернувся директор Гуманітарного інституту НАУ Артур Гудманян.

Свої наукові доповіді представили: зав. кафедри філософії Гуманітарного інституту НАУ Любов Дротянко («Інформаційний простір і діалог культур в інтер’єрі ХХІ століття»), зав. Відділу зарубіжної філософії Інституту філософії ім. Г.С. Сковороди НАН України Віталій Лях («Модуси освіти у постсучасному світі»), зав. відділу методології і соціології науки Центру дослідження науково-технічного потенціалу та історії науки ім. Г. М. Доброва НАН України Валентин Онопрієнко («Інформаційна бідність» та її соціальні наслідки»), професор кафедри економічної теорії Київського національного університету ім. Т.Шевченка Володимир Ільїн («Користувач і абонент: новий вимір культури чи глухий кут цивілізації?»).

Після пленарного засідання робота конференції продовжилася у 3-х секціях. Проведено круглий стіл «Трансформація соціальних практик в інформаційному суспільстві».

На підсумковому пленарному засіданні були прийняті рекомендації, висловлені в ході роботи конференції. Зокрема, вирішено наступного року провести конференцію за цією ж тематикою, докладніше вивчити проект Закону України «Про вищу освіту», дослідити на філософсько-теоретичному рівні особливості формування інформаційного суспільства в Україні тощо.