УВАГА!

У випадку некоректного відображення
матеріалів сайту в Internet Explorer
використовуйте Firefox, Chrome, Opera.
Просимо вибачення за незручності!

Designed by:

Конференція. Гармонізація науки і вищої освіти в інформаційному суспільстві PDF Друк e-mail
Написав Administrator
П'ятниця, 28 січня 2011, 10:07

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Кафедра філософії Національного авіаційного університету запрошує Вас взяти участь у науково-теоретичній конференції «Гармонізація науки і вищої освіти в інформаційному суспільстві», яка відбудеться 30-31 березня 2011 р. у м. Києві за адресою: просп. Космонавта Комарова, 1, Національний авіаційний університет, корпус 8, аудиторія 204.

Для участі в конференції необхідно до 1 березня 2011 р. подати на електронну адресу (з поміткою «конференція»), або звичайним листом (на адресу кафедри), або телефоном заявку для участі в конференції (бланк заявки додається).

Реєстраційний внесок у сумі 50 грн. сплачується під час реєстрації учасників конференції.

Всі витрати (проїзд, проживання, харчування) несуть учасники конференції.

Останнє оновлення на Неділя, 10 квітня 2011, 14:27