УВАГА!

У випадку некоректного відображення
матеріалів сайту в Internet Explorer
використовуйте Firefox, Chrome, Opera.
Просимо вибачення за незручності!

Designed by:

Заочне відділення
Шановні студенти Інституту заочного та дистанційного навчання! PDF Друк

Кафедра філософії Національного авіаційного університету пропонує Вашій увазі комплект матеріалів та методичні рекомендації до написання контрольних робіт з усіх дисциплін кафедрального циклу - Філософії, Релігієзнавства, Логіки, Етики та Естетики.

Всі необхідіні матеріали розміщені в методичних рекомендаціях "Філософія(філософія, релігієзнавство, логіка, етика та естетика): методичні рекомендації до написання контрольних робіт / [уклад.: Л.Г. Дротянко, О.А. Матюхіна, С.М. Ягодзінський та ін.] - К.: НАУ, 2012. - 116 с."

Придбати методичні рекомендації Ви можете у видавництві НАУ - 1 корпус, ауд. 1.145.

Для підготовки до складання іспитів і заліків рекомендуємо скористатися іншими розділами нашого сайту: Бібліотека, Відеотека, Напрями роботи, Сторінки викладачів.

З усіма питаннями звертайтеся за телефоном (044) 406-74-01.